Ścianki biurowe - Podstrona nr 2 - Bartnikowski
Bartnikowski Meble, ul. Dmowskiego 129, 60-124 Poznań
+48 61 862 62 48
pl
de

meble do Call center - ścianki biurowe i biurka
stanowiska call center 
BOKSY CALL CENTER Z WYGŁUSZENIEM
Ścianki biurowe w formie boksów Call Center. Kompleksowe wyposażenie w meble do działu telemarketingu. Ścianki biurowe z wygłuszeniem, biurka oraz dodatki takie jak przepusty do kabli, korytka kablowe, szafki dla pracowników itp. Na życzenie klienta dowolny wymiar ścianek biurowych i biurek. Oferujemy bogatą kolorystykę, dostawę i montaż na gotowo.
BOKSY CALL CENTER PŁYTOWE
Ekonomiczne rozwiązanie z płyty meblowej wiórowej laminowanej dostępnej w bogatej kolorystyce. Ścianki biurowe, biurka i dodatki w tym przeputy do kabli, półki klawiaturowe itp. Oferujemy meble typowe i na każdy wymiar. Zapewniamy transport i montaż na terenie całego kraju.

mobilne ścianki działowe - parawany biurowe

ścianki biurowe do Open Space
MOBILNE ŚCIANKI BIUROWE
Parawany biurowe w formie mobilnych ścianek biurowych dostępne są w wersji płytowej lub z wygłuszeniem. Do wyboru ścianki w wymiarach standardowych lub na zamówienie na dowolny wymiar.
Bogata kolorystyka wykończenia. 
ŚCIANKI DO BIUR TYPU OPEN SPACE
Solidne rozwiązania , dzięki którym można wydzielić osobną przestrzeń do pracy zapewniającą poczucie komfortu. Ścianki biurowe typu Open Space dostępne są w róznych wymiarach oraz na zamówienie w wersji z wygłuszeniem lub płytowej.

 

Ścianki działowe

Dostępne w naszej ofercie ścianki biurowe to funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym biurze, a w szczególności w prężnie rozwijających się Call Center. Pozwalają one stworzyć prywatną przestrzeń dla każdego pracownika w miejscu, w którym swoje obowiązki pełni wiele osób i panuje zgiełk. Dzięki zastosowaniu tych elementów konstrukcyjnych możliwe jest oddzielenie stanowisk pracy, wygłuszenie ich oraz zagwarantowanie komfortu dla każdej zatrudnionej osoby.

Z naszej oferty korzystają firmy działające w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Łódź czy Bydgoszcz.

Ścianki biurowe Open Space

Ścianki biurowe do otwartych przestrzeni biurowych typu Open Space w wersji płytowej wykonane są w...
Ścianki biurowe do otwartych przestrzeni biurowych typu Open Space w wersji z wygłuszeniem. Obudowa...
   
BARTNIKOWSKI MEBLE,
Dmowskiego 129, 60-124 Poznań, Tel.: +48 61 862 62 48, biuro@bartnikowskimeble.pl,
Google+