Regały na książki - Podstrona nr 2 - Bartnikowski
Bartnikowski Meble, ul. Dmowskiego 129, 60-124 Poznań
+48 61 862 62 48
pl
de

REGAŁY NA KSIĄŻKI
Oferowane regały na książki są zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę dzięki czemu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość i solidność. Do wyboru ponad trzydzieści rodzajów regałów książkowych w różnych wymiarach i kolorach co w rezultacie daje ogromną ilość opcji do wyboru. Przykładamy szczególną uwagę do solidności konstrukcji. W zdecydowanej większości przypadków dostarczamy meble zmontowane lub sami montujemy je u klienta.
regały na książki RK
elegancki regał książkowy LOFT
Proste rgały na ksiązki typu RK. Pierwszy od lewej regał RK013 250hx60x25 cm następnie regał narożny RKE11 250hx80x80x25 cm następnie dwa regały książkowe RK011 250hx80x25 cm. Wszystkie regały skręcone razem dla zachowania stabilności całej konstrukcji. Nie ma ograniczeń wymiarowych dla tego typu regałów. Poza typowymi rozmiarami można zamawiać nietypowe i zabudować dowolną powierzchnię. Regały posiadaję plecy białe z płyty HDF 4 mm. Eleganckie regały na książki z półkami o różnej wysokości i szerokości pomimo swoich stosunkowo dużych rozmiarów nie przytłaczają i wyglądają optycznie lekko. Zastosowanie jasnych kolorów pogłębia jeszcze ten efekt. Regały LOFT spoczywają na wysokim cokole co jest szczególnie przydatne przy wysokich listwach przypodłogowych poza tym cokół pełni rolę estetyczną. Regał przeznaczony jest na książki, albumy, płyty CD i DVD oraz inne przedmioty ozdobne takie jak wazony itp.
solidny regał na książki EDO regał książkowy JULA
Prosta ale solidna konstrukcja czyni regały na książki EDO jednym z najczęściej zamawianych przez naszych klientów. Piony są pogrubione i mają szerokość 36 mm. Pełne w środku zapewniają dobre trzymanie się półek i przenoszenie dużych obciążeń. Półki wykonane są z płyty o grubości 18 mm. Dzięki ograniczeniu ich długości są bardziej odporne na uginanie się pod ciężarem książek. Regały na książki EDO nie posiadają pleców przez co po montażu do ściany otrzymujemy ciekawy efekt lekkości harmonizujący z kolorystyką całego pomieszczenia. Regały na książki JULA to duży regał meblościanka z przeznaczeniem na książki różnych rozmiarów, płyty, albumy i inne przedmioty. Regały składają się z czterech pionowych części z czego środkowa posiada duże wnęki, sąsiadujące z nią wąskie kolumny posiadają gęsto umieszczone półki o niskiej wysokości z przeznaczeniem na płyty DVD. Po bokach znajdują się kolumny z półkami na typowe książki a na dole szafki z drzwiami. Na samym dole wysoki cokół. Regały posiadają plecy z białej płyty HDF 4 mm.
regał na książki i płyty ALBERT nowoczesny regał na książki REN
ALBERT to interesujące regały na książki z różnorodnym rozstawem półek dzięki czemu można w nim przechowywać książki o różnych wymiarach, kasety, płyty CD, DVD, albumy itp. Regały na książki ALBERT występują w trzech głębokościach: 25, 30 i 35 cm. Duże głębokości regałów pozwalają na przechowywanie segregatorów dzięki czemu regały mogą pełnić funkcję biurową. Na życzenie klienta dostępne na każdy wymiar. Ta lekka konstrukcja bez pleców to regały na książki REN. Ich przeznaczenie to dekoracja pomieszczenia samą formą w połączeniu z niewielką ilością swobodnie umieszczonych książek, płyt i innych ładnych przedmiotów dekoracyjnych. Regał REN składa się z półek bocznych i środkowego komina. Boczne półki posiadają głębokość 26 cm a komin 19 cm. Regał nie posiada pleców, które są dostępne jako opcja dodatkowa. Regał należy przymocować do ściany.

biblioteczka na książki BIB
Regał książkowy BIB wysoki na 266 cm lub 238 cm. Podstawa - komoda z dwoma poziomami szuflad -  jest wysoka i głęboka na 50 cm. Na dole komody znajduje się cokół wysoki na 5 cm. Szuflady w komodzie mogą być z uchwytami lub bez w systemie naciśnij aby otworzyć. Góra regału posiada półki o różnym rozstawie dzięki czemu regał jest praktyczny i efektowny.
regał książkowy  - meblościanka KWADRA
Regały na książki KWADRA posiada cztery zamykane drzwiami szafki. Drzwi wpuszczane są w korpus dzięki czemu krawędzie w jaśniejszym kolorze korpusu nadają ładny efekt wizualny. Dolne i górne półki o wyższym rozstawie umożliwiają przechowywanie wyższych książek lub pudeł kartonowych. Regały KWADRA dostępne są w wymiarach typowych i na zamówienie.
Regał narożny na książki EDO
Regał EDO można ustawić w ranożniku pomieszczenia jako narożny o dowolnej długości. Ciekawym rozwiązaniem może zestawienie różnych kolorów dla boków i półek. Regały na książki EDO mają standardową wysokość 220 lub 250 cm. Dolny poziom ma wysokość 30 cm a kolejne co 25 cm. Wymiary można zmienić za życzenie.
Regały na książki RK
Zestaw kilku regałów połączonych razem tworzy elegancką i zwartą całość. Wypełniony książkami stanowi ozdobę każdego pokoju czy salonu. W skład powyższej propozycji wchodzą dwa regały narożne RKG, jeden narożne wewnętrzny RKE i dwa zwykłe RK. Ilość konfiguracji tego typu jest nieograniczona tak że zestaw tych regałów na książki można dopasować do każdego pomieszczenia. Typowa wysokość to 200 lub 250 cm lub na zamówienie dowolny wymiar. Konstrukcja solidna, klasyczna.
Regał na książki KLIO
Symetria to znak szczególny regału KLIO. Poszczególne wnęki mają wymiar 30 x 30 x 30 cm. Właśnie dzięki zastosowanej głębokości wynoszącej aż 30 cm można przechowywać lub eksponować na nim nie tylko książki ale też inne ciekawe przedmioty. Bardzo małe długości półek sprawiają że są one bardziej wytrzymałe na uginanie się pod ciężarem. Regał książkowy KLIO nie posiada tzw. pleców, które można oczywiście zamówić jako opcję dodatkową.
 
Regały na książki z szufladami RKS
Model RKS to połączenie regału na książki z szafka z szufladami. Dzięki głębokości komody 50 cm zyskujemy dużo miejsca do przechowywania różnych drobiazgów. Najwęższy typowy regał na książki ma szerokość 40 cm a najszerszy 130 cm. Regały na książki szersze niż 80 cm posiadają pion środkowy wzmacniający zapobiegający uginaniu się półek. Regały można łączyć ze sobą taj jak to widać na powyższym przykładzie. Model RKS oferujemy w wysokościach 200 i 250 cm.
Zestaw narożny na książki - regały RKD
Zestaw regałów RKD + regał narożny RKD-N idealnie nadaje się do postawienia w narożniku pomieszczenia. Regały RKD są odpowiednikiem regałów RKS. Posiadają takie same wymiary ale zamiast komody z szufladami na dole jest szafka z drzwiami. Regał narożny RKD-N nie występuje w wersji z szufladami. Regały na książki RKD i RKS można ustawiać obok siebie tworząc różne konfiguracje zależnie od potrzeb. Drzwi w standardzie nie mają zamka.
nowoczesny regał książkowy RKM-H - RKM-G
Regały na książki RKM-G i RKM-H to konstrukcje gdzie główny nacisk położono na design. Szczelne wypełnienie go książkami uszczupli jego efektowność (chyba że zamówimy czarny regał i wypełnimy go białymi książkami). Paradoksalnie konstrukcja regału jest bardzo mocna i solidna. Obie wersje RKM G/H różnią sie ilością pionów od dołu. Dzięki temu zabiegowi można ustawiać regały obok siebie na przemian zachowując różnorodność.
RKM-PLUS regał na książki.
RKM-PLUS to hybryda regału RKM G/H zawierająca w sobie symetrię tak jak regał KLIO. Tak jak większość produkowanych przez nas regałów na książki posiada on cokół o wysokości 5 cm. W razie konieczności można zamówić wyższy na przykład wtedy gdy mamy wysokie listwy przypodłogowe a chcemy aby regał dolegał do ściany. Rozstaw półek w regale wynosi od dołu: 30, 25, 25, 25, 25, 30 cm. Głębokości regału wynoszą: 25, 30, 35 cm.
RKM-PLUS regał na książki dwustronny.
Dwu stronne regały na książki RKM-PLUS pozwalają na ustawienie w poprzek pomieszczenia i wykorzystanie jako przegrody, ścianki dzielącej pomieszczenie na strefy. W zależności od wypełnienia regału książkami lub innymi przedmiotami uzyskujemy pożądany efekt. Dzięki powiększeniu oferty o regały głębokie na 30 i 35 cm mamy do dyspozycji meble bardziej stabilne niż typowe 25 cm. W razie potrzeby zawsze można zamówić regał na dowolny wymiar.
regał na książki ERA
Model ERA to nowoczesne regały na książki o ciekawym niejednolitym wyglądzie. Całość stanowi rama z cokołem oraz poziomy biegnące przez całą długość regału. Środkowe wnęki umieszczone są niesymetrycznie a ich przesunięcie jest na tyle nieduże że środek ciężkości zapewnia regałowi odpowiednią wytrzymałość. Dodatkowo sztywności konstrukcji nadają plecy we wnękach wykonane z takiej samej płyty jak reszta regału grubej na 18 mm.
Nowoczesny regał na książki REN-WZ
Wzmocnione regały na książki REN-WZ. Przy zachowaniu ciekawej formy jest on równocześnie stabilny i wytrzymały. Wnęki na książki posiadają plecy z płyty 18 mm w kolorze korpusu. Mebel należy przykręcić do ściany tak aby wnęki na ksążki przyjęły formę półek wiszących a największy ciężar rozłoży się na ścianie. Wnęki na książki mają wysokość 30 cm a odległości pomiędzy mini wynoszą 25 cm. Wysokości półek w kominie odpowiadają półką po bokach.
zabudowa na książki regał EDI
EDI to prostsza wersja regału na książki EDO. Regały na książki EDI wykonane są w całości z płyty meblowej o grubości 18 mm. Aby zapobiec uginaniu się półek skrócono odległości poszczególnych segmentów do 60 cm. Regały te oprócz typowych można zamawiać jako nietypowe o dowolnej długości. Dzięki wizualnej lekkości zabudowa na całej ścianie nie przytłacza. Regał nie posiada pleców i należy go przykręcić do ściany. Piony i poziomy można zamawiać w różnych dekorach lub jako jednolite. 
zestaw półek na książki PKU
Regały na książki w formie półki wiszącj PKU na książki lub inne przedmioty ozdobne lub kolekcjonerskie składają się z prostokątnego panela , do którego przymocowane są poziomy w kształcie odwróconego "C" Stabilność i wytrzymałość zapewnia wiele punktów mocowania do ściany. Punkty te znajdują się przy każdej półce tak aby maksymalnie ją odciążyć. Tak jak w większości mebli można je zamówić jako typowe lub nietypowe na dowlny wymiar, jako jednolite lub kolorowe.

Biblioteczka BELLA
 BELLA to regały na książki o solidnej konstrukcji i mocnym poważnym wyglądzie dzięki czemu doskonale nadają się do pomiesczeń typu gabinet lub jako mała biblioteczka. Regały na książki BELLA posiadają cztery kolumny z czego dwie boczne posiadają półki o różnym rozstawie a dwie środkowe oprócz półek mają na środku po dwie szuflady. Głębokość półek wynosi aż 33 cm co umożliwia przechowywanie nie tylko książek ale też segregatorów. Na życzenie dowolny wymiar.
Meblościanki - regały i meble do pokoju lub salonu.

Meblościanka OSKAR-A1 to elegancka konstrukcja , która wykonana jest w...
Meblościanka OSKAR-A3 wykonana jest w całości z płyty meblowej laminowanej 18...
Meblościanka OSKAR-B1 wykonana jest w całości z płyty meblowej laminowanej 18...
Meblościanka - komoda TV OSKAR-C1 wykonana jest w całości z płyty meblowej...
BARTNIKOWSKI MEBLE,
Dmowskiego 129, 60-124 Poznań, Tel.: +48 61 862 62 48, biuro@bartnikowskimeble.pl,
Google+